Fot. OPS Lelis

Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie przygotował niespodziankę dla nowych, najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Od 1 stycznia 2021 roku, każdy rodzic składający wniosek o „becikowe” w Ośrodku Pomocy Społecznej w Lelisie, otrzyma list gratulacyjny oraz drobny prezent od Wójta Gminy Lelis, Stefana Prusika, oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Lelisie. Dla nowo narodzonych dzieci przygotowaliśmy mięciutkie, kolorowe kocyki, które umilą już pierwsze dni ich życia.

Inicjatywa powitania nowo narodzonych dzieci jest wyrazem dumy i radości z tego, że w naszej gminie, z roku na rok, przybywa coraz więcej nowych mieszkańców. Maluszkom życzymy zdrowia, a rodzicom składamy gratulacje! Życzymy Wam, abyście stanowili szczęśliwą i zgodną rodzinę.

Prosimy rodziców dzieci, urodzonych w 2021 roku, którzy nie składają wniosku o „becikowe” o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lelisie, ul. Szkolna 37, tel. 29 761 19 98, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.