Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie, działając na podstawie: art. 17 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2020 r. poz. 1876) oraz art. 41 ust. 2 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2019 r. poz. 2277), przystąpił do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych.
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiet:

  • „Problemy społeczne w opinii mieszkańców”
  • „Równość szans kobiet i mężczyzn”

Zapraszamy do wskazania najważniejszych problemów i potrzeb społecznych mieszkańców Gminy Lelis oraz zgłaszania pomysłów na ich rozwiązanie.
Tworzony dokument będzie dotyczyć całej gminy. Wspólnie mamy szansę stworzyć plany strategiczne, których realizacja będzie miała znaczący wpływ na jakość i komfort życia mieszkańców gminy w najbliższych latach.
Wypełnione ankiety można złożyć osobiście lub przesłać korespondencyjnie - Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie, ul. Szkolna 37 lub drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Izabelą Parzych nr telefonu 029 7611-997.